Dzień Dziecka na Scenie STU

Przełom maja i czerwca to na Scenie STU prawdziwe święto dzieci. Dla najmłodszych przygotowaliśmy na ten czas dwie ciekawe propozycje, a tradycyjny Dzień Dziecka przedłużamy aż do pięciu dni! Mamy też coś specjalnego dla szkół i grup zorganizowanych.

Więcej...

Andrzej Grabowski premierowo na Scenie STU

30 marca na Scenę STU powraca Andrzej Grabowski. Aktor wystąpi w monodramie „Spowiedź chuligana”. Wyreżyserowany przez Krzysztofa Jasińskiego spektakl inspirowany jest życiem i twórczością rosyjskiego poety Sergiusza Jesienina.

Więcej...

Konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Kultury w Krakowie do 2030 roku

Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska i Wydział Kultury Dziedzictwa Narodowego UMK zapraszają na do uczestnictwa w konsultacjach społecznych projektu Strategii Rozwoju Kultury w Krakowie do 2030 roku poprzez udział w spotkaniach grup tematycznych oraz przesłanie uwag pisemnych.

Więcej...

STU gwiazdą cieszyńskiego święta teatru

2 marca rozpoczną się XXI Dni Teatru w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie. Z tej okazji Scena STU zaprezentuje cieszyńskiej publiczności trzy przedstawienia: Rewizor, Kolacja z Gustavem Klimtem oraz Kogut w Rosole.

Więcej...

Kogut ze STU gorąco przyjęty w Poznaniu

Gorącym przyjęciem z owacją na stojąco zakończyły się dwa spektakle Koguta w rosole (reż. Marek Gierszał), które 24. i 25. lutego zaprezentowaliśmy w poznańskiej Auli Artis. Spektakl był częścią, organizowanego przez Agencję GRUV ART cyklu Poznańska Premiera.

Więcej...