Nowa strona STU, bilety przez internet

Szanowni Państwo, zmiany na Scenie STU! Już wkrótce wystartuje nasza nowa strona internetowa, a wraz z nią system sprzedażowy umożliwiający zakup biletów on-line. Wraz ze stroną opublikujemy nowy repertuar, a bilety na spektakle będzie można samodzielnie zakupić jeszcze w trakcie wakacji.

Przejrzysta, atrakcyjna wizualnie, funkcjonalna, nowoczesna, dostosowana do urządzeń mobilnych – taka już wkrótce będzie nowa strona internetowa Sceny STU. Przez ostatnie miesiące trwały prace nad jej projektem. Ich efekt niedługo ujrzy światło dzienne. Mamy nadzieję, że nowa strona STU spełni wszystkie Państwa wymagania i sprawi, że kontakt z naszym teatrem będzie jeszcze wygodniejszy.

Razem ze stroną internetową otworzą się nowe możliwości zakupu biletów do STU. Oczywiście cały czas będzie je można dostać w kasie, czy też dokonać telefonicznej lub mailowej rezerwacji,  pojawią się jednak nowe opcje. Przede wszystkim bilety będzie można zakupić poprzez naszą stronę www oraz wybrane serwisy i aplikacje. W kasie pojawi się natomiast możliwość płacenia kartą.

Zarówno strona jak i system sprzedażowy będą w okresie startowym, prosimy więc o wyrozumiałość jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy w ich funkcjonowaniu. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi. Można je przesyłać na adres: PR@scenastu.com.pl

Wróć